FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 15889267
nr 1588 9267
CHAIRS
4 pcs, 1960s, Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, Brickmärkta, Teak, ryggsits med flätad rotting. Sits med Josef Frank-tyg, rotting med skador.
4 st, 1960-tal, Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, Brickmärkta, Teak, ryggsits med flätad rotting. Sits med Josef Frank-tyg
Condition: rotting med skador
Estimate:
1000
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday December 18 2023
at 18:42:51
- Bid history
Time
Bidder
Bid
100 kr
150 kr